حفظ حرمت پیامبر اسلام

تاریخ ۱۳۹۱/۶/۲۷ ۴:۵۰:۰۰ | عنوان: آرشیو یادداشت هفته

نعمت زندگی در این دنیا را خداوند به تک تک انسان ها بجز استثناء های نادر صرفا یک بار  داده است. دنیایی که پر از شگفتی و پیچیدگی و عظمت است.

از بدن انسان و فرایند های فیزیولوژیک عجیب و دقیق در سطح مولکولی و سلولی گرفته تا طبیعت زیبا و مجموعه کهکشان ها و کرات بسیار دور که همه و همه موید این واقعیت است که ما در یک کلاس درس بسیار با شکوه و شگرف وارد شده ایم و در مدت کوتاه عمرمان از این شاهکار بهره مند هستیم.

ولی براستی در این مجموعه بی نظیر خلقت جهان؛ منطقا جایگاه یک معلم حاذق و وارسته ضروری است تا از این شانسی که در زندگی در این دنیا به ما روی آورده است؛ به بهترین صورت استفاده ببریم. اینکه در هر لحظه برای هر فرد؛ تنها و تنها یک حالت وجود دارد که بهترین حالت هاست و اگر ما نتوانیم آن را شناسایی و اجرا کنیم؛ عملا از آن لحظه عمرمان حداکثر استفاده را نکرده ایم؛ انسان ها را به این فکر فرو می برد که از کجا و با چه روشی می توانند بهترین های مربوط به خود را یافته و آن را اجرا کنند.

آن قدرت برتری که این دنیا را بوجود آورده و انسان ها و مخلوقات دیگر را در این جهان آورده است؛ افرادی را از طرف خود برای این روشنگری و ارائه راه های درست و منطقی در زندگی معرفی کرده است و از آن ها تعهد کافی و جدی گرفته است تا در این مسیر با تمام وجود گام بر دارند. قطعا کسی هم که احساس کند نماینده آن قدرت برتر است و نقش معلم این کلاس درس بزرگ دنیایی را بعهده گرفته است؛ آنچنان در شرایط روحی و روانی بالایی قرار دارد که در مسیر اجرای ماموریتش هیچ چیز مانع وی نخواهد بود.

چه خامی و جهلی بالاتر از این واقعیت تلخ که افرادی بی باکانه از سر بی ادبی و یا گستاخانه از سر لجاجت و یا وقیحانه از سر مقابله با راه زندگی و مسیر خلقت و آفرینش به حتاکی و حرمت شکنی این معلمین مدرسه استثنایی دنیا بر آیند.

اگر چه این نمایندگان الهی در کمک به ما در شناخت راه برتر و مسیر درست در زندگیمان؛ به هیچ وجه رفتار های جاهلانه؛ کینه جویانه و نفرت آور افرادی نادان اهمیتی برایشان ندارد؛ ولی ما بعنوان شاگردان این بزرگان؛ بر خود لازم می دانیم که ضمن انزجار از حرمت شکنی های صورت گرفته که هیچ نتیجه ای جز اعتلاء بیشتر جایگاه پیامبران الهی را در ذهن انسان های پاک و صادق نخواهد داشت را تقبیح کرده واز آن تبری بجوییم. همواره از این معلمین وارسته و با وقار به نیکی یاد کرده و حریم مقدس آنان را حفظ کنیم.
نوشته‌ای از دکتر محمد طالب پور فوق تخصص جراحی لاپاروسکوپی ، جراحی چاقی، پلیکاسیون معده اسلیو گاسترکتومی بای پس معده بای پس روده لاپاروسکوپی رفلاکس معده فوندوپلیکاسیون رژیم غذایی ورزش لاغری حلقه گذاشتن دور معده باندینگ معده بالون گذاری داخل معده سنگ کیسه صفرا عود چا
http://lgp.ir

نشانی این صفحه :
http://lgp.ir/modules/news/article.php?storyid=289